X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
چهارشنبه 13 مهر 1384
بلاگر های هرمزگانی! پینگ کنید !

 
 خیلی وقت پیش بود که عمو اسد مرا با سایت  بلاگ رولینگ آشنا کرد ولی همیشه دو دل بودم که لینک های ثابت و دستی ام را حفظ کنم یا نه ؟ بین امکانتات منحصر به فرد رولینگ بلاگ و نقص آن که همان بی ارزش بودن این لینک ها در موتور های جوستجوگری مثل گوگل بود ،بالاخره رولینگ بلاگ را انتخاب کردم .اما محسنات رولینگ بلاگ تا جایی که من می دانم : 1- اطلاع از به روز شدن وبلاگ های دوستان 2-اضافه کردن لینک های تازه بدون دست بردن به قالب وبلاگ 3- دیگر اعضا این سایت می توانند با دو کلیک لینک شما را به لیست خود اضافه کنند.(Blogroll Me! )

  به بلاگر های هرمزگانی هم پیشنهاد می کنم فرصت عضویت در این سایت و استفاده از امکانات آن را از دست ندهید . برای آموزش ساختن یک رولینگ بلاگ برای خود می توانید به وبلاگ جمهور و این مطلبش مراجعه کنید . و اگر به مشکلی برخوردید من تاجایی که بتوانم ،در خدمتم .

 

 برای پینگ کردن ( اطلاع دادن اینکه به روز شده اید) نیازی به عضویت در این سایت نیست و کافی است به این صفحه بروید و پینگ کنید . ( لینک این صفحه را در پایین لینک ها گذاشته ام .)بعد از این کار لینک شما در لیست های رولینگ بلاگی که به شما لینک داده اند بالاتر از بقیه لینک ها قرار می گیرد و بقیه از به روز شدن شما مطلع می گردند . برای پینگ کردن چند نکته را باید رعایت کنید .بعد از اینکه این صفحه را باز کردید روی صفحه کلیک راست کنید و از ردیف encodingگزینه unicode را انتخاب کنید پس از ایجاد تغییرات در صفحه، طبق شکل بالا در کادر بالا عنوان وبلاگتان و در کادر دوم آدرس آنرا وارد کرده و بعد کلید ping فشار دهید.


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363476