X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1385
کاربران بانوی نمونه هرمزگان را انتخاب کردند: فریده قاسمی

در پی یک فراخوان و سپس نظرسنجی برای معرفی و انتخاب بانوان فعال هرمزگانی، کاربران ، خانم فریده قاسمی را به عنوان بانوی نمونه هرمزگان برگزیدند . ما هم به ایشان و نیز دیگر بانوان شایسته هرمزگان تبریک می گوییم.

نتایج نظر سنجی به این ترتیب بود : فریده قاسمی:۴۲ عایشه پردل: ۱۸ امینه دریانورد: ۱۸ فاطمه رضایی : ۱۴ و آمنه ذوق پور : ۸ درصد آرا را کسب کردند.

 

فریده قاسمی

خانم فریده قاسمی دبیر زیبان انگلیسی و نیز عضو شورای شهر بندر کنگ هستند ولی بیشتر فعالیت هایشان را در قالب موسس و مدیر انجمن بانوان بندرکنگ انجام داده اند . برای آگاهی بیشتر درباره کارهای ایشان می توانید پست قبل را مطالعه کنید.(به زودی گفتگویی با ایشان و سپس با دیگر بانوان معرفی شده خواهیم داشت .)

این حرکت با هدف آشنایی و معرفی بانوان تلاشگر در عرصه فرهنگ و اجتماع ترتیب یافت بیش از این هم ادعایی نداریم و همچنین می دانیم که شایستگان دیگری هم هستند که از دید ما پنهان بوده اند . قدم اول بود . مشکلات و کاستی هایی هم داشت . ولی به هر حال با کمک شما توانستیم گوشه ای از توانایی های بانوان هرمزگان را نشان دهیم . بی شک بدون همراهی شما این حرکت انجام نمی گرفت . از تمامی دوستانی که به نوعی در این راه شریک بودند تشکر می کنم .

و در آخر جا دارد یک تشکر ویژه داشته باشم از دوستان وبلاگ نویس هرمزگانی ام که با نظرات ، انتقادات و کمکهایشان یاری ام کردند.

کامیرا ،هرا ،حسن ،ساجده ،فرزاد،خندق،  چوک سورو  ،امید ،شریف ،یداله شهرجو ،آنتیگون،سینگو ،مسعود  

،مهدیسما،هادی،نازنین،موسی،چوک لنگه،امین،ابراهیم،(اگر کسی از قلم افتاده عذر می خواهم .)

 


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363476