X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
جمعه 26 خرداد 1385
این آرژانیتن است . لذت ببرید !

   همه از زیبایی لذت می بریم . آرژانتین امروز نشان داد ،حتی با یک بازی زیبا هم می شود نتیجه را مال خود کرد . شاید حالا که نتیجه را می دانیم حرف زدن درباره ی این بازی کمی راحت باشد ولی فراموش نکنیم این بازی برای هر دو تیم حکم مرگ و زندگی را داشت . صربستان برای ماندن تنها باید می برد و آرژانتین هم برای اینکه همه چیز به روز آخر و رویارویی با تیم هلند نکشد مجبور بود صربها را شکست دهد . به هرحال آنها خاطره خوشی از روزهای آخر مرحله اول ندارند .

    آرژانتین با شش گل زیبا صربستان و منوته نگرو را برد . ماکسی رودریگز (۶ و ۴۱) کامبیاسو (۳۱) هرنان کرسپو (۷۸) کارلوس ته وز (۸۴) لیونل مسی (۸۸).

ته وز

   گل های اول و دوم از روی حرکات بسیار زیبا و هوشمندانه ی تیمی و پاسهای کوتاهی به ثمر رسید که نمونه اش را در تیم های قبلی پکرمن هم دیده می شد . تیم های ملی جوانان آرژانتین در سالهای مختلف . آنها در رده جوانان با پکرمن صاحب یک رکورد جالب هستند . چهل و هشت پاس پی در پی در یک بازی .

   امیدوارم این تیم صربستان مانند بازیهای المپیک برای آرژانتین خوش یمین باشد !

لحظه ورود مسی به زمین و خوشحالی دیه گو

 مارادونا هم همچنان در ورزشگاه بازیهای آرژانیتن را در بین طرفدارن دنبال می کند . خوشحالی او از ورود مسی به میدان بسیار دیدنی بود . انگار یک طرفدار دو آتشه ی فوتبال دوباره مارادونا را در زمین می بیند  ! او برای مارادونای امروز شادی می کرد . همین کارها را می کند که آدم دیوانه اش می شود !

  تیم آرژانیتن که در نیمه دوم ارضا شده نشان می داد با ورود دو ستاره نیمکت نشین و باانگیزه اش مسی و ته وز دوباره گل زدن را شروع کرد . هر کدام از آنها یک گل زدند و یک پاس گل دادند .

 بد شانس ترین بازیکن میدان هم گونزالس بود که به دلیل آسیب دیدگی با چشم هایی اشک بار زمین را ترک کرد . او برای اولین بار در جام جهانی از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود . رومان ریکلمه ی خجالتی و کم ادعا هم بهترین بازیکن میدان شناخته شد . در این بازی چهار ستاره ی آرژانتین که هر کدام زمانی در آرژانتین به مارادونا شدن منسوب بوده اند حضور داشتند (ریکلمه ،ساویولا ،مسی و ته وز )

چند عکس  از تماشاگران آرژانتینی

 

برای دیدن آمار اینجا را کلیک کنید .

 


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363279