X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
سه‌شنبه 7 شهریور 1385
چند نکنه ی کوتاه از وبلاگ نویسی هرمزگان

گاهنامه لاتیدان منتشر می شود ! (ویژه ی نقد وبلاگ دیار من کوخرد)

البته قرار نیست کسانی از کرات دیگر بیایند و وبلاگ های ما را نقد و لاتیدان را منتشر کنند . از همه وبلاگ خوانان و وب نویسان دعوت می شود در این کار سهیم باشند . برای آغاز از وبلاگ دیار من کوخرد شروع می کنیم . نوشته ها و نقد های خود را تا تاریخ چهاردهم شهریور ماه به آدرس latidan_blog@yahoo.com بفرستید .(بلاگرهای هرمزگانی برای انتخاب وبلاگ بعدی و حتی چگونگی انتخاب وبلاگ ها نظر بدهند.)

لینک هرمزگانی ها

برای ایجاد نظم و هماهنگی بیشتر بین وبلاگ نویسان هرمزگان پیشنهاد می کنم وبلاگ نویسان هرمزگانی این کد را که حاوی لینک متحرک وبلاگ های هرمزگان است به وبلاگهایشان اضافه کنند . برای این کار کافیست این کد ها را در جای مناسبی بین کدهای قالب وبلاگتان اضافه کنید .


<font color="#993300" face="Arial"><span lang="fa">
هرمزگانی</span> <span lang="fa">
ها</span></font><br></b></td> </tr><tr><td class="Title"><span style="{font-family: Tahoma; font-size: 8pt; color="#996633"}><script language="javascript" type="text/javascript" src="http://rpc.blogrolling.com/display.php?r=064609a76eb3aa18dbc106017934ba8e"></script>

بعد از هر بار به روز شدن هم به این صفحه بروید و در کادر اول عنوان وبلاگ و در کادر دوم آدرس وبلاگتان را بنویسید و کلید ping را فشار دهید . پس از انجام این کار نام وبلاگ شما در بالای لیست وبلاگ ها قرار می گیرد و همه از به روز شدن شما مطلع می شوند و دیگر نیازی نخواهد بود که شما برای تک تک دوستانتان کامنت بگذارید که به روز شده اید . توضیحات کاملتر را اینجا بخوانید .

ستون تبلیغات

از امروز این ستون به این وبلاگ افزوده شده است . فکر نمی کنم نیازی باشد که دلیلش را توضیح بدهم . همان چیزی که شما حدس می زنید، درست است ! کسانی که مایلند در این وبلاگ تبلیغات داشته باشند فقط کافیست برای هماهنگی به نشانی من(siavrshan@yahoo.com) یک ایمیل بزنند و ... (در مورد مبلغ و شماره حساب در همان ایمیل ها حرف می زنیم .) برای تبلیغات هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد از جوراب گرفته تا جان آدمیزاد ...

دو وبلاگ از بستک

جهانگیریه امروز و بستک دو وبلاگی هستند که تازه با آنها آشنا شده ام . این دو از شهر باستانی بستک می نویسند. از این پس ما بیشتر از حال و هوای امروز و دیروز بستک آگاه می شویم . اگر بلاگر های دیگری هم از دیگر نقاط استان در حال فعالیت هستند خود را به ما معرفی کنند تا با آنها هم در ارتباط باشیم .

فتوبلاگ سوترا

این فتوبلاگ پربار و زیبا هم به جمعه فتوبلاگرهای حرفه ای استان افزوده شده . به امید استمرار فعالیتهایش در این فضا .


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363476