سیاورشن
یکشنبه 5 آذر 1385
وضعیت ناصر عبداللهی کمی بهتر از دیروز است .

  ناصر عبدالهی همچنان در کماست . امروز دیدمش . وضعیت او از روز گذشته کمی بهتر شده است . امروز بار دیگر آزمایش دیالیز بر روی او انجام گرفت که نتایج بهتر از گذشته بود . چشمهای او در حالت نیمه باز قرار دارند . پزشک او می گفت :  "ناصر بدنش قوی است . این خودش یک نکته خوب است . به احتمال زیاد کلیه های او به حالت اول باز می گردند . امیدوارم این پیشرفت محسوس همچنان ادامه یابد و او فردا از امروز بهتر باشد ."

  سطح هوشیاری او امروز از ۳ به ۶ رسیده و روزنه های امید را ...

  بیمارستان شهید محمدی بندرعباس امروز هم مثل روزهای قبل مملو از دوستان و هنرمندانی بود که نگران ناصر هستند . امروز حتی رضا صادقی هم خودش را به بندر رساند . او درحالی که بسیار غمگین می نمود گفت : جدای از کار هنری ان شا الله او به آغوش خانواده اش باز گردد .

  امروز مراسم دعا برای بهبودی ناصر در مسجد فاطمیه و با حضور دوستانش و هنرمندان برگزار شد . حسن پیغان دیگر خواننده ی هرمزگانی هم در این مراسم حضور داشت . او روزانه جندین بار به بیمارستان شهید محمدی می آید و احوالی از ناصر می پرسد . البته اکثر موزیسن های هرمزگان را می شود این روزها آنجا دید . (فاضل پیش . وحدانی .مسیحی. شریف. ایمان زاهدی.مرشد میررستمی.عمران طاهری ، فرید افشار ،پیروز قدم زنی و ...)

   برای بهتر شدن او فکر کنیم ، بخواهیم، تا بشود .


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363625