X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
جمعه 1 دی 1385
هنوز محل تدفین ناصر عبداللهی مشخص نیست .

  هر چند امروز ظهر رسانه ها اعلام کردند که پیکر ناصر یکشنبه در تهران تشیع و تدفین خواهد شد ولی بعد از ظهر خبر دیگری مبنی بر تدفین ناصر در بندرعباس منتشر شد .

  چیزی که مشخص است این است که خانواده ناصر هنوز تصمیم قطعی در این باره نگرفته اند . در حالی که برخی از اعضای خانواده ی او نظر به تدفین ناصر در تهران دارند مادر ناصر با تدفین او در تهران به شدت مخالف است .

  هر چند دوست داریم ناصر به هرمزگان بازگردد . (همان گونه که خودش دوست دارد .) ولی حق را باید به خانواده اش بدهیم که درباره ی این مساله تصمیم بگیرند.  

ناصر عبداللهی

 در بندرعباس هیچ خبر خاصی نیست ... فقط یک پارچه نوشته ی مشکی دو نیم متری در جلوی اداره ی ارشاد و دیگر هیچ ... فکر می کنم مقداری شرم آور است .

   شما پیشنهادی ندارید ؟ 

 راستی ! گفتم پارچه نوشته یاد این مساله افتادم که وقتی ناصر در کما بود پارچه نوشته ای در چهار راه رسالت بندرعباس نصب شده بود که "دعا برای بهبودی هنرمند استان ناصر عبداللهی" و ... این پارچه نوشته پس از چند ساعت به طرز معجزه آسایی غیب شد !

 

***

 دیشب شب شعر یلدا را که انجمن ادبی پایا میزبانش بود از سانس دومش بودم و شنیدم . آخرین ترانه را هم علی رضایی شریف خواند . برای ناصر معجزه را ! اینگونه آغاز کرد :

"ترانه ای می خوانم که شاید ربطی به این مجلس نداشته باشد .

 برای ناصر عبداللهی و ساده دلی هایش . به پاس رنجی که در راه هنر برد ... با رنج زندگی کرد و با رنج از دنیا رفت ..."

 ترانه خون شهر ما آهنگ خاموشی مکو

 دلخور مبش از آدمو میل فراموشی مکو

 

هر که شوا هر چی بگیت هنو همو ساده دلی

هنو همو چوک خاش کوچه ئون سید کاملی

...

 هر چند در میان خواندن بغض ِ گلویش را گرفت و  اشک ... سالن یک باره سکوت شد .

***

البته این روزها همه چیز تلخ است ...

 


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363279