X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
سه‌شنبه 5 دی 1385
ناصر عبداللهی در خاک آرام گرفت .

  ناصر عبداللهی صدای گرم جنوب به خاک سپرده شد . البته من خودم هم به این جمله ای که نوشته ام اعتقاد چندانی ندارم.(باور نمی کنم) چیزی که بیش از همه چیز به چشم می خورد و باقی ناهماهنگی ها و کمبودها را ناچیز می نمود حضور پررنگ مردم هرمزگان بود . نگفتم بندرعباس چون تعدادی زیادی از مردم خونگرم هرمزگان از شهرهای اطراف با وجود اطلاع رسانی نصفه نیمه ی رسانه ها خود را به مراسم رسانده بودند .

  نمی توانم تعداد جمعیت را تخمین بزنم . تا چشم کار می کرد ...حضور و البته فشار جمعیت همه ی کارها را مختل کرده بود . از طرفی کلافه بودیم و از طرفی احساس غرور می کردیم . جای شکرش باقی است که حداقل در این جور مواقع همدیگر را فراموش نمی کنیم .

  به همت معاونت ارشاد هرمزگان و تعدادی از دوستان ستادی برای بهتر انجام شدن این مراسم تشکیل شد و بسیاری از هماهنگی ها هم از طریق همین ستاد انجام شد . ممنون از همه شان . بخصوص کسانی که خارج از وظیفه ی کاری زحمات زیادی کشیدند .

پدر ناصر عبداللهی

  در یایان مراسم ریاست اداره ی ارشاد و نیز جناب توحدی رییس انجمن موسیقی استان دقایقی به سخنرانی پرداختند ولی از همه مهم تر و زیباتر سخنان برادر کوچکتر ناصر عبداللهی ، عقیل عبداللهی بود که اینگونه آغاز شد : مردم بندر ! شما امروز آبروی بندر و بندری را خریدید . اشک های ما فدای قدم های شما . نمی دانید چه تهمت هایی به شما می زدند ! شما امروز جواب آنها را دادید . من حاضرم جانم را برای شما بدهم . شما امروز فرهنگ بندری را به همه نشان دادید. فرهنگ ما دشمنان زیادی دارد و ناصر هم در راه اعتلای همین فرهنگ قربانی شد . از همه ی کسانی که این راه را طی می کنند حمایت کنید . ناصر از دلتنگی بندر و بندری بازگشته بود و نه چیز دیگر . و ناصر دیگر قربانی نیست .حضور شما این را ثابت کرد . ناصر دیگر قربانی نیست ...

    ...............................

پ ن ۱: عکس ها از دوست بسیار عزیزم غلامرضا رحیمیان

پ ن ۲: صبح پنجشنبه مجلس ختم ناصر عبداللهی در مسجد قدس بندرعباس(چهارراه شهناز) برگزار می شود .


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363449