X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
پنج‌شنبه 10 آبان 1386
وقتی هادی آرمین صلات ظهر ...

  برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنیدهادی آرمین گرچه تا‌کنون هیچ آلبوم مستقلی منشتر نکرده‌است ولی با همین تک آهنگهایش به چنان محبوبیتی در بین مردم هرمزگان دست یافته که خواننده‌های حرفه‌ای با آلبوم‌های متعددشان نتوانسته‌اند این‌گونه باشند.این شیوه‌ی منتشرشدن و از قضا مقبول ‌افتادن علاوه‌ بر مشکلات پیش رو و شاید هم کم‌کاری اهالی موسیقی بیانگر توانایی‌های نهفته‌ی ایشان است. آرمین در این بازار آشفته و بیمار موسیقی پاپ هرمزگان مردم را به اصل خویش پیوند می‌دهد و اندکی آرام‌مان می‌کند. آثار او در اوج لطافت و زیبایی و تازگی رنگ بوی اصیل دارند. این ویژگی در تمامی کارهایش نمود بارز دارند. او در مصاحبه‌ای گفته بود از ریتم ناب حبیب‌زاده و احساس ژرف منصفی الهام می‌گیرد.این دو مکتب همچنان می‌توانند درس‌هایی برای او و دیگران داشته‌باشند هنوز می‌شود فن بیان و ادای کلمات را از حضرت حبیب‌زاده آموخت و ...

 نباید فراموش کرد نقشی که ترانه‌های مجید ذاکری در این بین داشته و همگام با موسیقی مردم را با فضاهای زیبا و ناب زندگی مردم هرمزگان آشنا کرده‌است. نمونه‌هایی از آن را در ادامه می‌شنوید!

***

   کارهای هادی هنوز جا برای کامل‌تر شدن دارد و شکی در این نیست.همچنان که شک ندارم موسیقی ایران از هادی آرمین بسیار خواهد گفت و خواهد شنید.

 شما هم بشنوید و بگویید از: صلاتِ‌ظهر [لینک]. این قطعه علاوه بر اینکه برای نقد و بررسی در این جا قرار گرفته یک مبارکی دیگر هم دارد. به لطف هادی [صلاتِ‌ظهر] برای اولین بار از همین وبلاگ و با همین یادداشت منتشر شده‌ است.

شناسنامه‌ی صلاتِ‌ظهر:

آهنگساز و خواننده: هادی آرمین/ تنظیم: عادل قربانف/ ترانه سرا:‌مجید ذاکری/نوازنده‌ی عود و گیتار: هادی آرمین/ نوازنده‌‌ی کیبورد:عادل قربانف

...................................

 [عکس] :  [عبدالحسین رضوانی]


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363476