X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
شنبه 10 فروردین 1387
دلخوشی‌های سال نو

 

  چند سالی هست که حس و حال نوروز و سال نو و این بند و بساط‌ها را ندارم. گاهی فکر می‌کنم شاید به خاطر این باشد که بهار چند ماه پیش از نوروز به هرمزگان می‌آید و قبل از آن زمستانی هم به آن شکل وجود نداشته است که به خاطر تمام شدنش شادمان باشم. گذشت روزها و سال‌ها هم اصلا برایم خوشایند نیست. و مهم‌تر به قول خالو صالح : وختی خوبی راه اکیتن/توی سینه جا اکیتن/مث مهتاب تو شوو تار/تو دل دیریا اکیتن/اُ زمون سال خاش ابو 

   با این حال سال ۸۷ با اتفاقات خوبی برای من آغاز شده است. که چند وقتی است با آنها دلخوشم. 

   انتشار  اولین تقویم هنرمندان هرمزگان 

                 

 این تقویم با تلاش عکاس خوب هرمزگانی انوشیروان ملایی‌پور با تصاویری از هنرمندان هرمزگانی منتشر شده است. گرافیک این کار را هم حسن بردال بر عهده داشته که هر جا یک اتفاق مرتبط با گرافیک می‌افتد رد پای او را هم می‌شود پیدا کرد و همینطور اتفاق‌های نیفتاده را هم... در این تقویم تصاویری از علی‌ پورسیا(علیکو بریم)، احمد حبیب‌زاده، حسین احمدی‌نسب، قنبر راستگو، مسعود‌ درگاهی، محمد‌علی قویدل، ابراهیم شهدوستی، عمادالدین عمادی، احمد توحدی، غلام توسلی، حسن‌ بنی‌هاشمی، منصور نعیمی، ماشااله کی‌سام، حسین قدسی‌نژاد و صالح سنگبر را می‌بینیم.

 البته این تقویم با ثبت رویدادهای فرهنگی استان می‌توانست مفیدتر هم باشد که پیشنهادش می‌ماند برای سال‌های بعد.

  مرد جنوبی اولین آلبوم گروه مامبو لیوا منتشر شد.

                       

  بالاخره پس از سالها انتظار و سعی تلاش اولین آلبوم گروه مامبو لیوا با گذر از مرحله دشوار گرفتن مجوز، در سطح کشور منتشر شد.(در مورد این آلبوم بعد بیشتر حرف می‌زنیم.)

   جشنواره موسیقی پیپه

  این جشنواره به همت مهدی نظری مدیر موسسه فرهنگی پیپه‌سرای هنر و با همکاری حسین‌گردین و حمید‌عوض‌زاده و ... از ۲ تا ۸ فروردین در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد. در این جشنواره هر شب تعدادی از هنرمندان موسیقی استان هرمزگان به اجرای آثار خود پرداختند که از آن جمله می‌توان به اجرای پرشور و حال حسین قدسی‌نژاد (کارلوس) و اجرای زیبای جلال‌اله‌یاری از خوانندگان قدیمی بندرعباس اشاره کرد.(در مورد این جشنواره هم بیشتر حرف می‌زنیم.) 

    جیمه‌ی نوی این وبلاگ

 این هم از دلخوشی‌های من است. تغییر قالب وبلاگ را می‌گویم. زحمت طراحی را حسن بردال کشیده و مرتب کردن لینک‌ها را هم به کمک کامیرا و سولماز انجام دادم که ازشان ممنونم. همینطور از امیر مسلم زاده که طرح اولیه وبلاگ و آدمهای رقصانش را از او گرفته‌ام. سعی می‌کنم جدی‌تر به وبلاگم بپردازم و به روزتر باشم.

 


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363279