سیاورشن
پنج‌شنبه 27 اسفند 1388
هنرمند سال هرمزگان به انتخاب وبلاگ‌نویسان هرمزگان

   وبلاگ‌نویسان هرمزگان با شرکت در این نظرسنجی می‌توانند هنرمند سال ۸۸ هرمزگان را انتخاب کنند. دوستان تا روز سوم فروردین ۸۹ فرصت دارند تا رای خود را در بخش نظرات همین یادداشت ثبت کنند. [درج نام و آدرس وبلاگ الزامی است]

به دلیل این که زمان زیادی تا پایان سال باقی نمانده و فرصت اینکه از دیگر وبلاگ‌نویسان برای انتخاب گزینه‌ها مشورت بگیرم را از دست داده‌ام. اولین دوره را به همین شکلی که می‌بیند برگزار می‌کنیم تا در سال‌های بعدی گروهی‌تر و منسجم‌تر این حرکت صورت بگیرد.

من دو گزینه برای هنرمند سال هرمزگان پیشنهاد می‌دهم هر دوی این‌ها توانسته‌اند در سطح ملی درخشان ظاهر شوند، اما اگر نتوانستید با هیچ کدام کنار بیایید می‌توانید گزینه هیچ‌کدام را انتخاب کنید. در صورتی که تعداد "هیچ‌کدام‌ها" از تعداد آرای دو گزینه دیگر بیشتر باشد این نظرسنجی خود به خود باطل خواهد شد.  ۱) ابراهیم پشت‌کوهی:

   کارگردان و نویسنده نمایش "تنها سگ اولی می داند چرا پارس می‌کند."

   راه‌یابی به بخش بین‌الملل جشنواره تئاتر فجر و برگزیده بخش تجربه های نو.

   پشتکوهی بار دیگر تئاتر هرمزگان را سر زبان‌ها انداخت. نمایش او بسیاری از بزرگان تئاتر ایران را به تالار مولوی و حتی تعدادی را به اجرای عمومی بندرعباس کشاند. 

۲) سهیل نفیسی:

او با آلبوم "ترانه‌های جنوب" که مجموعه‌ای بود از آثار ابراهیم منصفی، توانست پرفروش‌ترین اثر موسیقیایی پاپ ایران باشد. این در حالی بود که ترانه‌های این آلبوم یه گویش هرمزگانی‌اند و این‌که یک اثر موسیقیایی با کلامی که خاص یک استان است بتواند در صدر پرفروشترین‌ها قرار بگیرد در موسیقی ایران کم نظیر است.

علاوه بر پرفروش بودن، این آلبوم به لحاظ کیفی توانست نظر بسیار را به سمت خود و موسیقی هرمزگان جلب کند.

3) هیچ‌کدام

+++

 دیگر نظرسنجی‌های اینترنتی هرمزگان:

نظرسنجی هنرمند سال در وبلاگ سی سی یو سینما

  نظر سنجی بهترین ترانه سال موسیقی هرمزگان

+++


 عکس پشتکوهی از وبلاگ سی سی یو سینما

 عکس نفیسی از؟


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1364367