X
تبلیغات
رایتل
l سیاورشن l
سیاورشن
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387
لیست وبلاگ‌های هرمزگان (تقریبا قسمت دوم)

  قرار گرفتن وبلاگ‌های هرمزگانی در یک لیست مشخص و مشترک نه یک جداسازی قومی قبیله‌ای، بلکه به اشتراک گذاشتن یک سری علاقمندی است. همه‌ی ما دغدغه‌های مشترکی داریم که با قرار گرفتن در این لیست و قرار دادن آن در ضفحه‌هایمان بهتر و سریع‌تر از آن با خبر می‌شویم. هر وقت وبلاگمان را به روز کنیم هم‌زمان تمامی وبلاگ‌هایی که دراین لیست قرار دارند از به روز شدن آن مطلع می‌شوند و ...  نمونه‌ی بزرگ‌تر این کار را در [لیست وبلاگ‌های به روز شده] که به همت [سعید حاتمی] تشکیل شده است، می‌توان دید. لیست وبلاگ‌های به روز شده هم برای خود قاعده‌ای دارد و آن این‌که هر وبلاگ برای قرار گرفتن در این لیست می‌بایست ابتدا لینک این صفحه را در جایی مناسب از وبلاگش قرار دهد. همان قاعده‌ای که در لیست هرمزگانی‌ها اعمال می‌شد.

   قرار گرفتن در لیست وبلاگهای هرمزگانی اما معایبی هم دارد:

۱ـ برای کسانی که می خواهند ناشناس و با نام مستعار بنویسند مشکل‌ساز می‌شود چرا که شناسایی آنها را برای دیگران راحت‌تر می‌کند.

۲ـ لینک وبلاگ‌هایی که شاید با سلیقه‌ی شما همخوان نباشد در وبلاگ شما قرار می‌گیرد.

***

از این پس تغییراتی در لیست هرمزگانی‌ها و نیز نحوه اضافه شدن به آن شاهد خواهیم بود. وبلاگ‌هایی که یک ماه از آخرین به روز رسانی آنها می‌گذرد از لیست حذف خواهند شد. [وبلاگ‌نویسی با وبلاگ‌داری تفاوت زیادی دارد.]

***

 چگونه به لیست هرمزگانی‌ها اضافه شویم و در این لیست باقی بمانیم؟

۱ـ هرمزگانی باشیم. برای وبلاگ نویس هرمزگانی باید یک تعریف داشته باشیم. برای شروع  من این تعریف را نوشته‌ام. وبلاگ‌نویسان هرمزگانی: وبلاگ‌نویسان ساکن یا اهل هرمزگان یا هر جایی از دنیا که دغدغه‌ی مسائل مربوط به این استان را دارند.

۲ـ ابتدا باید کد مربوط به لینک هرمزگانی‌ها را در جایی مناسب در وبلاگ خود قرار دهیم.

۳ـ فعالیت مستمر داشته باشیم. اگر بین به روز رسانی بیش از یک ماه فاصله بیفتد. از لیست حذف خواهیم شد.

نکته: از این پس وبلاگ‌های تازه بعد از دو ماه فعالیت مستمر به لیست اضافه خواهند شد. فعالیت مستمر=هر ماه حداقل چهار پست] با توجه به اینکه شرط اول قرار دادن لیست وبلاگ‌های هرمزگانی در وبلاگ است.

نکته ۲: وبلاگ‌هایی که از لیست حذف می‌شوند برای اضافه شدن دوباره به لیست باید مانند وبلاگ‌های تازه دو ماه فعالیت مستمر داشته باشند.

نکته۳: به روز شدن و [پینگ‌نکردن] به منزله‌ی همان به روز نشدن است.

نکته ۴: وبلاگ های [پروند] و [هرمزگان] به عنوان میراث فرهنگی هرمزگان‌اند، هر چند دیگر به روز نمی‌شوند اما از لیست حذف نمی‌گردند.

 کد لیست لینک‌ وبلاگ‌های هرمزگانی [به شکل عمودی]

    <td><p align="right">
                             <b>
 
  <font color="#993300" face="Arial"><span lang="fa">
                                هرمزگانی</span> <span lang="fa">
                                ها</span></font><br></b></td>        </tr><tr><td class="Title"><span style="{font-family: Tahoma; font-size: 8pt; color="#996633"}><script language="javascript" type="text/javascript" src="
http://rpc.blogrolling.com/display.php?r=064609a76eb3aa18dbc106017934ba8e"></script>

 

 

کد لیست لینک وبلاگ‌های هرمزگانی [به شکل جعبه‌ای، مانند همین وبلاگ]

    <td><p align="right">
                             <b>
 
  <font color="#993300" face="Arial"><span lang="fa">
                                هرمزگانی</span> <span lang="fa">
                                ها</span></font><br></b></td>        </tr><tr><td class="Title"><span style="{font-family: Tahoma; font-size: 8pt; color="#996633"}><script language="javascript" type="text/javascript" src="
http://rpc.blogrolling.com/display.php?r=2c035350cd36469107732bb73d5a81fe"></script>

 


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1363292