سیاورشن
یکشنبه 18 بهمن 1388
گروه نغمه تنها نماینده هرمزگان در جشنواره موسیقی فجر

در حالی که خبر راهیابی سه گروه موسیقی از هرمزگان به جشنواره موسیقی فجر دهان به دهان می‌چرخید  اعلام رسمی گروه‌های پذیرفته شده از طریق سایت رسمی جشنواره نمایانگر این بود که از این سه گروه تنها گروه نغمه هرمزگان می‌تواند در جشنواره فجر اجرا داشته باشد و نامی از گروه مامبو لیوا و گروه معلولان میناب در میان نیست.

خبر پذیرش گروه مامبو لیوا برای اولین بار به طور غیر رسمی  در وبلاگ احسان رضایی درج شده بود.

  مسئولین برگزاری جشنواره چندی پیش طی تماس تلفنی به حسین گردین ـ سرپرست گروه مامبو لیوا ـ  اعلام می‌کنند که  برای اجرا در جشنواره فجر پذیرفته شده‌اند و از آنها می‌خواهد مدارکی از قبیل: عکس نوازندگان همراه با سازهاشان و نیر مشخصات قطعاتی که می‌خواهند اجرا کنند را برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. حسین گردین اضافه می‌کند: به ما گفتند قطعات خود را برای یک اجرای 45 دقیقه‌ای آماده کنید و به ترتیب چیدمان اجرا، متن ترانه‌ها را هم برایمان بفرستید.

در همین حوالی خبرگزاری فارس از قول روابط عمومی بهزیستی هرمزگان می‌گوید: در حال‌حاضر نیز توانخواهان این گروه در حال تمرین منسجم برای حضور موفق در جشنواره فجر که اسفندماه سال‌جاری در تهران برگزار می‌شود به عنوان نماینده استان هرمزگان حضور دارند.
گروه هنری معلولان بهزیستی میناب نخستین گروه هنری معلولان در کشور است که به جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر راه پیدا کرده است.

اما همان‌ طور که در ابتدا گفتم در بین اسامی پذیرفته شدگان در سایت رسمی معاونت فرهنگی و هنری ارشاد نام  این گروه هم به چشم نمی‌خورد.

 


عناوین آخرین یادداشت‌ها
[تماس با من]

بازدیدکنندگان : 1364367